Війні освіту не відмінити - у коледжі урочисто вручили дипломи

Війні освіту не відмінити - у коледжі урочисто вручили дипломи 44 активним, цілеспрямованим випускникам спеціальності "Харчові технології". 9 отримали дипломи з відзнакою, ще 15 відзначені грамотами за активну участь в громадському житті коледжу, волонтерську, благодійну діяльність, ініціативність та соціальну відповідальність.
Наші студенти витримали все - навалу маловідомого вірусу COVID -19, карантини, онлайн - пари, запровадження воєнного стану, невідомість, повітряні тривоги, блекаути, відсутність мобільного зв'язку, вимушений виїзд за кордон, сум за друзями та неможливість бути поруч в цю урочисту мить.
А ще вчилися, працювали, волонтерили, створювали проєкти і мріяли реальними справами наближати спільну Перемогу!
Хлопці та дівчата запам'ятаються наставникам та куратору групи відкритою громадянською позицією, небайдужістю - пакували й розвантажували гуманітарну допомогу, збирали та відправляли посилки військовим, співпереживали і не залишили нікого наодинці з бідою.
Тому символічним стало спільне рішення випускників групи ХТ - 4 передати добровільно зібрані кошти на потреби Збройних Сил України та допомогти ще одній добрій людині подолати недугу.
Висловлюємо слова щирої вдячності батькам, які виховали власних дітей справжніми українцями, привили їм любов до землі, де виросли, високі людські якості, готовність працювати на благо рідного народу.
Віримо, що наші випускники успішно реалізуються як професіонали та використають здобуті знання і навички задля відновлення та повоєнної розбудови нашої країни!
Зичимо здійснення мрій, професійних успіхів, благополуччя та миру!
У добру путь, наші дорогі випускники!


Возможно, это изображение 6 человек, люди стоят, цветок и текст

#Навчайся #Дій #Досягай разом з #ПКК #65роківразомзПКК